Zwrot do 80 procent kosztów czesnego

Studia podyplomowe oraz kursy mogą zostać dofinansowane w ramach Bazy Usług Rozwojowych.
Jak skorzystasz z dofinansowania?

Dla kogo?
dla pracowników i właścicieli prywatnych firm, prywatnych: przedszkoli, szkół, żłobków itp.
Właściciele zapisują siebie na usługę oraz pracowników – jeśli jesteś zatrudniony poproś Twojego szefa o skierowanie Cię na studia.

Poniższe kroki dotyczą właścicieli firm.

Krok 1
Zapisz się, na interesujące Cię studia podyplomowe, wypełniając formularz rekrutacyjny, który znajduje się na naszej stronie.
Krok 2
Załóż konto firmy w Bazie Usług Rozwojowych.
Krok 3
Załóż swoje konto prywatne oraz konto osób, które chcesz skierować na studia lub szkolenie.
Krok 4
Kliknij na link z ofertą do BUR, który znajduje się pod opisem kierunku. Jeśli, interesuje Cię szkolenie lub studia, które nie są zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych, zadzwoń do nas – zamieścimy je dla Ciebie.
Krok 5
Zgłoś się do instytucji w Twoim regionie, w której załatwisz wszelkie formalności związane z dofinansowaniem usługi. (dla mieszkańców powiatów: kępińskiego, krotoszyńskiego, ostrowskiego, ostrzeszowskiego jest to Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości)
Krok 6
Po podpisaniu umowy i opłaceniu należności zaczynasz naukę u nas. Gdy otrzymasz dyplom ukończenia studiów i rozliczysz się z instytucją, z którą podpisałeś umowę właściciel firmy otrzyma zwrot od 50 do 80 % kosztów szkolenia.

Osobom, które zdecydują się na naukę u nas pomożemy w formalnościach związanych z zapisaniem się na usługę oraz wypełnieniem niezbędnej dokumentacji.

Wyjaśnimy też to, co jest niezrozumiałe 🙂

Oferta naszej uczelni w Bazie Usług Rozwojowych

Niebawem zamieścimy linku do usług: psychologia w biznesie i psychologia stosowana.