Jobcoaching – WARSZTAT NA STUDIACH

Pozytywne emocje, znaczenie, pozytywne relacje z innymi i pozytywne osiągnięcia – to zdaniem Martina Seligmanna, twórcy psychologii optymizmu główne czynniki szczęśliwego życia

Praca związana ze wspieraniem innych, do jakiej przygotowują się nasi studenci, bez wątpienia spełnia powyższe warunki. Jednak sam dyplom jest dopiero biletem w podróż pod hasłem wymarzona praca. Aby odbywać tę podróż z radością, z poczuciem znaczenia, budować osiągnięcia i nawiązywać pozytywne relacje najpierw trzeba dostać pracę – przekonać pracodawcę, że to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Potrzebna będzie Ci świadomość własnych mocnych stron, umiejętność zaprezentowania się, śmiałość i profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Właśnie te umiejętności to prezent dla Ciebie od naszej uczelni w postaci warsztatów z jobcoachingu lub zakładania działalności gospodarczej.