Własna działalność? – podpowiemy co i jak!

Jestem absolwentką pedagogiki, która moim zdaniem otwiera wiele możliwości rozwoju zawodowego – ja wybrałam prowadzenie własnej firmy i jeśli Ty chcesz pójść tą drogą, pokażemy Ci jak się na niej poruszać – Eliza Wolańczyk, dziekan Wydziału

Obawiasz się, że po zakończeniu studiów nie będziesz mieć pracy w szkole ani w innej placówce oświatowej. A może jesteś już nauczycielem, pedagogiem, a chcesz robić coś innego? Marzysz o większych zarobkach, samodzielności, braku formalności państwowej placówki edukacyjnej?

Prywatne gabinety pedagogiczne i terapeutyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dla naszych studentów oferujemy udział w bezpłatnych warsztatach tworzenia własnej firmy. Pokażemy Ci w jaki sposób otworzyć i utrzymać na rynku firmę.