Twój genogram – zrozumieć siebie

„Każdy urodził się w jakieś rodzinie.  To jest skarb lub ciężar, który nosimy w sobie. Nie można się go pozbyć, więc może lepiej go odkryć i zrozumieć. Może wtedy łatwiej będzie nam żyć”
[Jolanta Białek]

Nigdy nie będę taka jak moja mama! Będę żyła inaczej niż moja rodzina! Nie popełnię błędów podobnych do tych, które popełnili najbliżsi.

Czy masz wrażenie, że historie Twojego życia przypominają te, które wydarzyły się w Twojej rodzinie? Być może powtarza się model samotności, rozwodów, nałogów, wychowywania dzieci przez jedno rodziców, bądź inne. Być może rodzina wyznaczyła Ci rolę społeczną lub zawodową, w której niekoniecznie dobrze się czujesz. Bywa też tak, że masz wrażenie, iż losy Twoje lub kogoś bliskiego są podobne do losów członka rodziny. A może chcesz się przyjrzeć przekonaniom, powiedzeniom rodzinnym i zobaczyć jaki wpływ mają na Ciebie?

Zapraszamy na warsztaty pracy z genogramem – metodą graficznego przedstawiania przekazów transgeneracyjnych, występujących w rodzinie.

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Miejscowość
Wiek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Perspektywa Sp. z o. o.

mgr Eliza Wolańczyk

Dziekan wydziału zamiejscowego w Ostrowie Wielkopolskim Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie. Magister pedagogiki o specjalizacjach psychopedagog oraz doradca zawodowy i personalny. Absolwentka coachingu na Uniwersytecie SWPS, Akademii Trenera w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych oraz kursu psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
Absolwentka Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz
psychoterapeutka w trakcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Uczy się przez całe życie – uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach rozwojowych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”
Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka rozwoju osobistego, metafor,
przypowieści i bajek, podróży po świecie oraz w głąb siebie.

Termin szkolenia: 09.02.2019 r.
Czas trwania: 1 dzień

Miejsce szkolenia: 63-400 Ostrów Wielkopolski,       
ul. Kolejowa 10/4
Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

Koszt udziału w szkoleniu: 190 zł

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie, potwierdzający udział w szkoleniu.