Mediacje administracyjne – szkolenie specjalistyczne

Mediacje administracyjne

Specjalistyczne szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb Uczestników, skupiające się na zagadnieniach dotyczących mediacji administracyjnych oraz ich praktycznym wykorzystaniu.

Szkolenie przeznaczone dla osób, które ukończyły szkolenie bazowe – Przygotowanie do zawodu mediatora lub mają już doświadczenie w mediacji.

SZKOLENIE

* Więcej informacji wkrótce

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Miejscowość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Perspektywa Sp. z o. o.

Dariusz Wilczewski  – prawnik, doświadczony mediator. Przeprowadził ponad 1500 mediacji rodzinnych. Mediator stały Sądu Okręgowego w Gdańsku, Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz Sądu Okręgowego w Koninie. Mediator Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza. Mediator Wielkopolskiego Centrum Mediacji i Arbitrażu przy Wielkopolskiej Izbie Handlowo – Przemysłowej oraz mediator przy Konińskiej Izbie Gospodarczej. Arbiter Sądu Arbitrażowego Izb i Organizacji Gospodarczych Wielkopolski. Prowadzi działalność gospodarczą Kancelaria Mediacyjna Dariusz Wilczewski Mediator. Posiada certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia w zakresie alternatywnych sposobów rozwiązywania sporów w sprawach gospodarczych, organizowanego przy współudziale Ministerstwa Sprawiedliwości oraz dyplom ukończenia szkolenia dla mediatorów organizowanego przy współudziale Ministerstwa Gospodarki. Były zastępca Prezydenta Miasta Konina ds. Społecznych. Prowadzi mediacje w konfliktach społecznych, które mają kontekst ekologiczny lub związane są z planowaniem przestrzennym. Specjalizuje się w mediacji z prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego oraz karnego.

Termin szkolenia zostanie podany wkrótce.

Czas trwania szkolenia: 8 godzin

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Miejsce szkolenia: 
WSKM Ostrów Wielkopolski,       
ul. Kolejowa 10/4
Więcej informacji: 739 031 083

Koszt: 390 zł

  • Dla Uczestników szkolenia bazowego – Przygotowanie do zwodu mediatora zniżka 10 %
  • Dla wszystkich studentów WSKM – zniżka 10 %

* zniżki nie sumują się

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wpłata 20 % zadatku na konto organizatora:

Numer konta:  61 1140 2004 0000 3902 7498 9362

Szkolenie kończy się testem. Uczestnicy po pozytywnym zaliczeniu szkolenia otrzymują certyfikat Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie, potwierdzający udział w szkoleniu oraz określającym zakres nabytej wiedzy i umiejętności.